5 шт

Презерватив ONE Extreme Ribs ребристий 5 шт.
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ONE Extreme Ribs 5
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Презерватив ONE Extreme Ribs ребристий 5 шт.
Паковання може відрізнятися кольором і малюнком.
ONE Extreme Ribs — презервативи з ребристою текстурою та лупикантом на силіконовій основі. Спеціально створені, щоб доставити вашому партнеру більше задоволень. Презервативи ONE Extreme Ribs сумісні з лупикантом на водній основі.
Розміри презерватива:
- Довжина: 190 мм.
- Ширина: 53 мм.
- Товщина: 0.065 мм.
- Цена указана за 5 презервативов
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Ребристі |
| Товщина | 0.065 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Презерватив ONE | Extreme Ribs ребристий 5 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴



