Стимулятор клітора вакуумний Romp Free Violet
Romp Free — це компактне джерело безмежного задоволення!
Завдяки своїм параметрам він стане надійним і надійним супутником у подорожах.
Технологія Air Pulse — це повітряні коливання, які чудово простимують ваш клітор.
І все це з мінімальним контактом і без звикання.
Кліторальний стимулятор надасть вам 10 рівнів задоволення — 10 режимів вакуумної стимуляції!
Спробуйте всі режими, ви точно знайдете комфортний і відповідний для вас.
Матеріал корпусу це АБС пластик, головка ж виготовлена з ніжного та якісного силікону.
Ергономічний дизайн — надлегкий і компактний.
Іграшка легко поміщається в косметичку або сумочку.
Іграшка водонепроникна, це дає вам більше можливостей для гри. Грайте у ванній або душі.
Це також спрощує очищення іграшки.
Перезарядний акумулятор забезпечить потужність і зручність.
Все, що вам потрібно зробити, це не забувати заряджати його час від часу й отримувати максимальне задоволення!
Характеристики:
Колір: фіолетовий
Розміри: 10,2 см х 4 см
Тип акумулятора: перезарядний (USB кабель для магнітного заряджання в комплекті)
Матеріал: АБС пластик/Силікон
Використання та догляд: Перед і після використання промийте іграшку (особливо робочу зону виробу) у теплій воді з милом і обробіть антисептиком.
З цією іграшкою використовуйте лубрикант виключно на водній основі*! *Силіконові та олійні лубриканти здатні пошкодити ніжний матеріал виробу. Про бренд:
Нова серія секс іграшок ROMP була створена компанією WOW TECH, з залученням двох гігантів секс-індустрії-виробниками іграшок для дорослих We-vibe і Womanizer. ROMP — це колекція дуже доступних вібраторів, яка об'єднує в собі технології двох найпопулярніших брендів: Потужні та якісні движки від We-Vibe, які поширюють вібрацію глибоко по всьому тілу та дарують неймовірне задоволення. Запатентовану технологію Pleasure Air від Womanizer. 2 мембранна система дарує жінкам ідеальну стимуляцію клітора, доводячи до оргазмів у середньому, упродовж 30 секунд. Серія була створена спеціально для людей, які мріють спробувати іграшки від двох найпопулярніших брендів, але ніяк не вирішиться. Іграшки зроблені з спрощеніших матеріалів, але залишаються на високому рівні якості. ROMP — це прекрасна можливість відчути нові емоції за доступною ціною. За допомогою цієї колекції ви зможете пізнати чари продукції We-vibe і Womanizer і нарешті зважиться на купівлю іграшок цих двох чудових виробників.
Характеристики
| РРЦ (грн) | 1599 |
|---|---|
| Діаметр | 4 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Країна походження | Германия |
| Довжина: | 10.2 см |
| Матеріал | АБС/Силикон |
| Бренд | ROMP |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ROMP |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стимулятор клітора вакуумний | Romp Free Violet |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Функція вібрації | Да |
| Режим роботи | смоктування |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
| Тип елементів живлення | USB |
| Ширина | 35 мм |
| Діаметр | 40.0 |
| Довжина: | 102.0 |
| Основні | |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 1 329 ₴






