
Презервативи Secura Extra Fun ребристі 1 шт. Німеччина
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 416541-1
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи Secura Extra Fun ребристі 1 шт. Німеччина

Презервативи Secura Extra Fun — ребристі презервативи в мастилі. Завдяки своїй структурі вони відправлять вашу партнерку в сексуальний рай блаженства та насолоди.
Оптимальний розмір накопичувача та самого презерватива роблять його універсальним для всіх користувачів.
У разі правильного використання захищають жінку від небажаної вагітності та захищають обох партнерів від захворювань, що передаються статевим шляхом.
Матеріал: Латекс
Довжина: 180 мм.
Ширина 53 мм.
Ціна вказана за паковання из 1 презервативов.
Характеристики
| Назва | Ребристі презервативи Secura — Extra Fun, No1 |
|---|---|
| Артикул | 416541-1 |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 18 см |
| Ширина | 5,3 см |
| Товщина | 0,07 мм |
| Структура | Ребристі |
| Аромат | Без аромата |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | Secura kondome |
| Країна виробник | Германия |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Ребристі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.07 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи Secura Extra Fun | ребристі 1 шт. Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴




