Леопардові чоловічі труси сітка розмір S/M
Чоловічі шортики, які ідеально підкреслюють фігуру. Леопардовий принт і сітка має чудовий вигляд. До того ж модель цих трусів неймовірно сексуальна, і ви відчуєте себе в них набагато впевненіше. Вони такі зручні, що їх не захочеться знімати!

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JSY |
| Вид виробу | Трусики |
| Тип трусів | Шортики |
| Обхват грудей | 106 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Міжнародний розмір | S/M |
| Леопардові чоловічі труси | сітка розмір S/M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴




