
Презервативи Skyn Original ПРЕМІУМ безлатексні1 шт.
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: S-UCIU000029
Презервативи Skyn Original ПРЕМІУМ безлатексні1 шт.
Безлатексні презервативи Skyn — одні з найтонших і найзручніших у світі. Вони розроблені з використанням сучасних технологій та ідеально поєднують у собі надійність і високу чутливість. Завдяки мінімальній товщині та особливостям матеріалу, вони практично невідчутні на шкірі, що створює відчуття, якщо немає презерватива, і робить ваш інтимний досвід по-справжньому захопливим. Відчуйте єдність без перешкод із презервативами Skyn від провідного світового виробника LifeStyles!
Серия Original
SKYN Original — це перепустка у світ неймовірної чутливості, де ви зможете насолоджуватися всією повнотою відчуттів. Ці найтонші класичні презервативи набагато м'якші, ніж звичайні поліуретанові, облягають як друга шкіра та чудово ковзають завдяки наявності лубриканта. Вони рекомендовані людям з алергією на латекс або чутливою шкірою.
Особливості:
- Преміальний революційний презерватив із матеріалу SKYNFEELTM
- Поєднує міцність латексу з чутливістю ультратонкого презерватива
- Підходять для тих, хто має алергію на латекс
- Класична форма
Характеристики
Презервативи SKYN Original Natural feeling безлатексні 1 шт.
| Особливість | безлатексні |
| Клас | преміум |
| Бренд | Skyn |
| Текстура | гладка |
| Товщина | звичайні |
| Смазка | нейтральна |
| Форма | класична |
| Розмір | звичайний |
| Колір | прозорий |
| Захід | без запаху |
| Виробник | Suretex limited |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Шт у пачці | 1 |
| Шт в упаковці | 1 |
| Розмір, мм | (180 мм, 53 мм, 0.06 мм) |
| Довжина, мм | 180 |
| Ширина, мм | 53 |
| Товщина, мм | 0.06 |
| Термін придатності | більш ніж рік |
| Країна бренда | Таїланд |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyn |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Поліізопрен |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи Skyn Original ПРЕМІУМ | безлатексні — 1 шт. Таїланд |
- Ціна: 45 ₴


