
Презервативи Durex Real feel 3шт/упаковка Без Латексу
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: Durex Realfeel 3
Презервативи Durex Real feel 3шт/упаковка Без Латексу
DUREX® Real Feel — нове покоління презервативів для справжніх відчуттів з ефектом «шкіра до шкіри». Відчувайте кожен рух так, немов вас ніщо не розділяє. Виготовлені з технологічно вдосконаленого високоякісного синтетичного латексу. Рекомендовані людям з алергією на натуральний латекс.
- Ширина 56±2 мм (мм).
- Довжина 200 ± 10 мм (мм).
Презервативи мають резервуар для еякуляту. Анатомічна форма Easy-On забезпечує зручність у використанні.
Застереження
Презервативи Durex® у разі правильного використання є надійним засобом запобігання небажаній вагітності та захворюванням, що передаються статевим шляхом (ЗП), зокрема ВІЛ-інфекції. Жоден із засобів контрацепції не гарантує 100% захисту від небажаної вагітності та ЗПП.
Повторно використовувати ЗАБОРОНЕНО. Повторне застосування може призвести до інфікування!
Умови зберігання
Температурне обмеження 0 °C — 25 °C. Зберігати в сухому та недоступному для прямих сонячних променів місці. Термін придатності — 3 роки.
Durex Real Feel — відчувайте кожен рух так, ніби Вас ніщо не розділяє.
Durex Real Feel — презервативи нового покоління, виготовлені з технічно вдосконаленого синтетичного латексу, спеціально для людей із підвищеною чутливістю. Завдяки більшій теплопровідності синтетичного латексу, під час використання створюється ефект шкіри до шкіри.
Нове покоління презервативів для справжніх відчуттів з ефектом «шкіра до шкіри».
- Виготовлені з технологічно вдосконаленого високоякісного синтетичного латексу.
- 100% перевірені електронікою.
- Дерматологічно тестовані.
- Рекомендовані людям з алергією на натуральний латекс.
- Анатомічна форма Easy-On забезпечує зручність у використанні.
Особливість: без латексу
Текстура: гладка
Форма: звичайна
Розмір (довжина, ширина, товщина): 200 мм, 56 мм, 0,08 мм
Срок годности: більш ніж рік
Штук у пачці: 3 шт.
| Презервативи | |
|---|---|
| Особливість | безлатексні |
| Клас | преміум |
| Бренд | Durex |
| Текстура | гладка |
| Товщина | особливо міцні |
| Смазка | нейтральна |
| Форма | анатомічна |
| Розмір | звичайний |
| Колір | прозорий |
| Захід | без запаху |
| Виробник | Reckitt Benkiser Healthcare(UK) ltd |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Шт у пачці | 3 |
| Шт в упаковці | 3 |
| Розмір, мм | (200 мм, 56 мм, 0.08 мм) |
| Довжина, мм | 200 |
| Ширина, мм | 56 |
| Товщина, мм | 0.08 |
| Термін придатності | більш ніж рік |
| Країна бренда | Великобританія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durex |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина | 0.08 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи з ефектом «шкіра до шкіри» | Durex Realfeel 3шт/упаковка |
- Ціна: 149 ₴




