Новинка

Презервативи Durex Intense ребристі зі збудливим лубрикантом 12 шт./уп.
495 ₴
- Готово до відправки
- Код: Durex Intense 12
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи Durex Intense ребристі зі збудливим лубрикантом 12 шт./уп.

Durex Intense Orgasmic — введення в інтенсивний діапазон Durex.
Презервативи з точками та ребрами, покриті спеціальним стимулювальним гелем.
Durex Intense — презервативи, які можуть допомогти зробити секс кращим для двох, збільшивши її шанси на оргазм і даруючи більше задоволення для нього.
- Виготовлені з технологічно вдосконаленого високоякісного синтетичного латексу.
- 100% перевірені електронікою.
- Дерматологічно тестовані.
| Презервативи | |
|---|---|
| Особливість | рельєфні |
| Клас | преміум |
| Бренд | Durex |
| Текстура | точки та ребра |
| Товщина | звичайні |
| Смазка | напрямний |
| Форма | анатомічна |
| Розмір | звичайний |
| Колір | прозорий |
| Захід | без запаху |
| Виробник | Reckitt Benkiser Healthcare(UK) ltd |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Шт у пачці | 3 |
| Шт в упаковці | 3 |
| Розмір, мм | (195 мм, 56 мм, 0.06 мм) |
| Довжина, мм | 195 |
| Ширина, мм | 56 |
| Товщина, мм | 0.06 |
| Термін придатності | більш ніж рік |
| Країна бренда | Великобританія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durex |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи з точками ребрами зі стимулювальним гелем | Durex Intense 12 шт./пач. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴
