
Презерватив з зігріваючим лубрикантом EXS Warming 1 шт.
37 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EXS Warming
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презерватив з зігріваючим лубрикантом EXS Warming 1 шт.
Презервативи EXS Warming виготовлені з міцного шовковистого латексу, змащеного спеціальним зігріваючим лубрикантом, який підсилює відчуття обох партнерів. Британський інститут стандартів (BSI) перевірив їх на відповідність європейським стандартам. Всі продукти EXS не тестуються на тваринах і підходять для веганів.
Розміри презерватива:
Довжина: 194 мм.
Ширина: 54 мм.
Товщина: 0.065 мм.
Ціна вказана за 1 презерватив. Усі ціни на сайті актуальні.
Конфіденційність гарантована.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXS |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 194 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Товщина | 0.065 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презерватив EXS Warming | із зігріваючим лубрикантом 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴





