
Презерватив ребристий з зігріваючим лубрикантом Pasante Warming 1 шт
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: Pasante
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презерватив ребристий з зігріваючим лубрикантом Pasante Warming 1 шт

Pasante Warming — це презервативи з ребристою поверхнею й покриті спеціальним зігрівальним лубрикантом, який підвищує задоволення обох партнерів.
Кожен презерватив, зроблений Pasante Healthcare, перед випуском у продаж проходить електронне тестування, щоб підтвердити брак ушкоджень. Крім того, кожна партія презервативів ретельно тестується з використанням дев'яти строгих процедур контролю якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasante Healthcare |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Ребристі |
| Товщина | 0.065 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 54 мм |
| Презерватив ребристий (Сігрівальний ефект) | Pasante Warming 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴

