для мышц таза

Вагінальний гель для звуження піхви FEMINTIMATE - Gel Vaginal Tonificante, 30ml
592 ₴
- Готово до відправки
- Код: 620046
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вагінальний гель для звуження піхви FEMINTIMATE - Gel Vaginal Tonificante, 30ml

Вагінальний тонізувальний гель FEMINTIMATE — Gel Vaginal Tonificante, 30ml
Цей гель був розроблений для відновлення еластичності м'язів таза, роблячи їх сильнішими та пружнішими.
Тонізувальний гель містить особливий зв'язувальний активний склад, який загострює чутливість і сприяє досягненню інтенсивніших відчуттів.
У гелі міститься низка компонентів з догляду.
Активні інгредієнти також усувають сухість, зволожують ніжну шкіру та підвищують еластичність.
Характеристики
| Назва | Вагінальний тонізувальний гель FEMINTIMATE — Gel Vaginal Tonificante, 30ml |
|---|---|
| Стать | Жінки |
| Об'єм | 30 ml |
| Аромат | Парфумерний запашник |
| Призначення | Гель звужувальний вхід у піхву |
| Бренд | FEMINTIMATE |
| Країна виробник | Іспанія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Femintimate |
| Країна виробник | Іспанія |
| Додатковий ефект | Збільшення чутливості |
| Об`єм | 30 мл |
| Гель Вагінальний тонізувальний | FEMINTIMATE - Gel Vaginal Tonificante, 30ml |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴

