Новинка

Стимулювальний крем кліторальний Nymphorgasmic, 15 ml, RUF, Франція
308 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3071
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стимулювальний крем кліторальний Nymphorgasmic, 15 ml, RUF, Франція
Nymphorgasmic Cream — цей крем застосовується в інтимних зонах жіночого тіла та збуджує клітор і піхву. Делікатне втирання крему в ероганні зони перетворить жіночу спрагу на звірячий сексуальний інстинкт. Завдяки цьому ви легко досягнете оргазму та заново відкриєте своє тіло. Він працює через підвищення чутливості клітора та полегшення досягнення максимального сексуального задоволення. Крем також можна застосовувати в разі анальних зносів.
Не використовувати з презервативом!
Характеристики
| Назва | Крем стимулює Nymphorgasmic, 15 ml |
|---|---|
| Стать | Жінки |
| Об'єм | 15 ml |
| Аромат | Пряний |
| Призначення | Збуджувальний крем |
| Ефект | Збудливий |
| Додатковий ефект | Підвищення чутливості |
| Бренд | RUF |
| Країна виробник | Франція |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruf |
| Країна виробник | Франція |
| Смак | Без смаку |
| Вік | 18+ |
| Додатковий ефект | Збільшення статевого члена, Збудливий, Збільшення чутливості, Звуження піхви |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Об`єм | 15 мл |
| Стать | Унісекс |
| Термін придатності | 12 міс |
| Форма випуску | Гель |
| Стимулювальний крем кліторальний | Nymphorgasmic, 15 ml, RUF, Франция |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴


