Новинка

Гель для пеніса з ефектом зігрівання Taboo Male Booster Gel, 30 ml, Франція
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3062
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гель для пеніса з ефектом зігрівання Taboo Male Booster Gel, 30 ml, Франція

Стимулювальний гель для догляду за пінисом з ефектом зігрівання.
Завдяки багатому складу допомагає домогтися сильнішої ерекції.
Часте та регулярне використання гелю дає змогу підвищити бадьорість і самопочуття.
Збільшує кровопостачання статевого члена завдяки розширенню кровоносних судин.
Нанесіть невелику кількість гелю на пініс, а потім помасажуйте його.
Для зовнішнього застосування.
Характеристики
| Назва | Зігрівальний (стимулюючий) гель Taboo Male Booster Gel, 30 ml, 30 ml |
|---|---|
| Стать | Чоловіки |
| Об'єм | 30 ml |
| Аромат | Пряний |
| Призначення | Для статевого члена |
| Ефект | Збудливий |
| Додатковий ефект | Посилення ерекції |
| Бренд | RUF |
| Країна виробник | Франція |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruf |
| Країна виробник | Франція |
| Додатковий ефект | Пролонгуючий ефект, Розігріваючий, Збудливий |
| Гель Зігрівальний для чоловіків | Taboo Male Booster Gel, 30 ml, Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴



