Ароматизовані

Презервативи кольорові ароматизовані ONE ® Flavor Waves - оригінал США
41 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: UCIU000001
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презервативи кольорові ароматизовані ONE ® Flavor Waves - оригінал США
ONE FlavorWaves із запахом — це шість унікальних ароматів для безлічі чудових вражень:
- Chocolate Strawberry,
- Island Punch,
- Fresh Mint,
- Bubblegum,
- Mint Chocolate
- Banana Split.
Містять лубрикант на водній основі, виготовлені з натурально латексу високої якості.
Презервативи ONE – тонкі, м'які та гладкі, забезпечать приємніші відчуття для обох.
Не містять ГМО, парабенів, гліцерину, глютену, спермицидів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ONE |
| Країна виробник | США |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи ароматизовані | ONE ® Flavor Waves - оригінал США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴







