
Анальний лубрикант на силіконовій основі EGZO HEY "Expert Line", 50 ml
304 ₴
- Готово до відправки
- Код: LE014
Анальний лубрикант на силіконовій основі EGZO HEY "Expert Line", 50 ml
Увага — не сумісний із виробами із силікону та кібершкіри.
Органічний силіконовий лубрикант EGZO HEY «EXPERT LINE» ідеальний любрикант для анального сексу.
EGZO HEY «EXPERT LINE» — довговічна, гладка та шовковиста гель — мастило на силіконовій основі, призначене для анальних утех. Гель містить спеціально підібрані інгредієнти найвищої якості, які дадуть змогу насолодитися парою любовною грою без жодних обмежень. Досить нанести один шар зволожувального гелю на поверхню шкіри, що потребує додаткового зволоження, й вам не доведеться додавати його знову й знову. Тривалість зволоження вас приємно здивує. Ергономічна герметична конструкція пляшки з запобіжним ковпачком і компактним дозатором дасть змогу нанести гель буквально одним пальцем.
- Не містить парабенів і консервантів .
- Без кольору та без запаху.
- Забезпечує тривале ковзання.
Характеристики
| Назва | Анальний силіконовий лубрикант EGZO HEY «Expert Line», 50 ml |
|---|---|
| Стать | Для двох |
| Основа | Силіконова основа |
| Об'єм | 50 ml |
| Аромат | Без аромата |
| Призначення | Для анального сексу |
| Ефект | Розслаблювальний |
| Бренд | EGZO |
| Країна виробник | Великобританія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egzo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Без смаку |
| Додатковий ефект | Збільшення чутливості, Зволоження |
| Призначення | Для анального сексу |
| Об`єм | 50 мл |
| Основа | Силіконова |
| Анальний лубрикант силіконовий | EGZO HEY «Expert Line», 50 ml |
- Ціна: 304 ₴
