Анальний гель з ароматом банана EGZO "HEY" 100 ml
Анальний лубрикант з ароматом банана EGZO HEY — ідеальний любрикант для анального сексу.
Забезпечить ідеальне ковзання, ефективно зволожує й забезпечить максимально чуттєвий і комфортний секс.
Не залишає жирних і липких слідів.
Сумісний із секс-іграшками з будь-яких матеріалів, навіть таких делікатних, як силікон або латекс.
Мастило довго тримається на шкірі, тому витрачається дуже економно. Легко змивається водою.
Характеристики
| Назва | Анальний лубрикант EGZO "HEY" 100 ml |
|---|---|
| Стать | Для двох |
| Основа | Водяна основа |
| Об'єм | 100 ml |
| Аромат | Банан |
| Призначення | Для анального сексу |
| Ефект | Розслаблювальний |
| Бренд | EGZO |
| Країна виробник | Великобританія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egzo |
| Країна виробник | Великобританія |
| Смак | Банан |
| Додатковий ефект | Збільшення чутливості, Зволоження |
| Призначення | Для анального сексу |
| Об`єм | 100 мл |
| Основа | Водна |
| EGZO "HEY" Анальний лубрикант | БАНАН 100 ml |
Інформація для замовлення
- Ціна: 243 ₴





