
Кліторальний стимулятор-метелик з пультом ДК Pretty Love — Dancing Butterfly
1 369 ₴
- Готово до відправки
- Код: BW-022070ZW
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліторальний стимулятор-метелик з пультом ДК Pretty Love — Dancing Butterfly
Запаліть вогонь клітора за допомогою цієї маленької, елегантної й дуже непомітної метелика, що танцює!
Інтим-іграшка виготовлена з оксамитового матеріалу, який під час торкання до інтимних місць доведе будь-яку жінку до екстазу.
Завдяки тонкому дизайну вібратор можна непомітно носити в трусиках.
Пульт дистанційного керування також дуже простий у використанні та чудово підходить для гри з партнером.
Стимулює клітор за допомогою 12 режимів вібрації й може заряджатися за допомогою USB-кабелю для заряджання.
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Фіолетовий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 10,8 см |
| Діаметр | 4 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Ротація | Немає |
| Зворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Да |
| Живлення | акумулятор |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 108 см |
| Діаметр | 40 см |
| Тип вібратора | Кліторальні |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кліторальний стимулятор-метелик з пультом ДК | Pretty Love - Dancing Butterfly |
| Тип інтимної іграшки | Кліторальний стимулятор |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Тип елементів живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 369 ₴








