
Водостійкий вібратор зі стерилізувальним чохлом Cosmopolitan Ultraviolet Clitoral Stimulator.
3 541 ₴
- В наявності
- Код: S-E29414
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Водостійкий вібратор зі стерилізувальним чохлом Cosmopolitan Ultraviolet Clitoral Stimulator.»
Водостійкий вібратор зі стерилізувальним чохлом Cosmopolitan Ultraviolet Clitoral Stimulator.
Готова чи ні А ось і він! Знову! Новий вібратор із суперм'якого матеріалу Ultraviolet Clitoral Stimulator от Cosmopolitan Toys!
Цей класичний вібратор постачається з власним антибактеріальним чохлом, який стерилізує вашу іграшку після того, як ви її прибрали. М'який і ніжний матеріал у тандемі з потужною вібрацією хвилюватиме ваші почуття й змушує вас запалити до інтенсивного задоволення. Зручна ручка-кільце з ергономічним доступом до елементів керування дає змогу зосередити всю увагу на чуттєвому досвіді. Після того, як ви очистите свою іграшку, помістіть її в футляр для повного спокою та безпеки для здоров'я.
Ключові особливості Cosmopolitan Ultraviolet Clitoral Stimulator:
• Гладкий із маленькими пухирцями силіконовий вібратор зі стерилізувальним чохлом
• 7 різних швидкостей і функцій
• Зручна ручка кільце
• Легкий доступ до елементів керування
• М'яке світіння виходить під час стерилізації іграшки
• Футляр усуває 90% бактерій
Характеристики:
• Довжина — 19,3 см, ширина — 3,8 см
• Вага: 176 грамів
• Повністю перезаряджуваний, USB-кабель у комплекті
• Не містить фталатів і латексу
• Водостійкий (захист від бризок)
• матеріали: медичний силікон АБС-пластик із літій-іонним акумулятором
Характеристики
| Колір | Рожевий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 19,3 см |
| Діаметр | 3,8 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 10 |
| Ротація | Немає |
| Зворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Живлення | акумулятор (зарядка від USB) |
| Бренд | Cosmopolitan |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Діаметр | 38 см |
| Довжина | 193 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкий вібратор зі стерилізувальним чохлом | Cosmopolitan Ultraviolet Clitoral Stimulator. |
| Основні | |
| Стать | Жіночий |
| Водостійкість | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Функція вібрації | Да |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Кількість швидкостей вібрації | 10 |
- Ціна: 3 541 ₴








