
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Компактне віброяйце з пультом ду PRETTY LOVE — Joyce»
Компактне віброяйце з пультом ду PRETTY LOVE — Joyce
Компактне віброяйце Pretty Love Joyce чудово підходить і для використання соло, і для парної гри.
Яйце виготовлене з медичного силікону, ультрам'якого, оксамитового на дотик і повністю гіпоалергенного матеріалу. Для комфортного використання яєчно має закруглену ергономічну форму та зручну петельку, що дає безліч різних варіантів використання.
Всередині є потужний вібромоторчик, який має 12 різних режимів потужної й безшумної вібрації, які легко перемикаються парою кнопок на корпусі.
Стильний пульт дистанційного керування віброяйця, накаже еротичному яєчню нерівномірно дарувати вам потужні пульсації, які подарують незабутньо солодкі хвилини. Крім приємних відчуттів, яйце принесе користь вашому здоров'ю: розвинути чутливість вагіни, тренувати та зміцнити кільцеву мускулатуру.
Якщо ви не хочете насолоджуватися на самоті — запропонуйте спробувати забави з віброяйцем вашому коханому чоловікові.
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Фіолетовий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 7,8 см |
| Діаметр | 3,7 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Ротація | Немає |
| Зворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Да |
| Живлення | акумулятор (зарядка від USB) |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 78 см |
| Діаметр | 37 см |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Компактне віброяйце з пультом ду | PRETTY LOVE - Joyce |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Тип елементів живлення | USB |
- Ціна: 1 595 ₴











