Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 31 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Вібро яйце стимулює Pretty Love "Joyce"»
Вібро яйце стимулює Pretty Love "Joyce"
Вібростимулятор — яйце "Joyce" дасть непомітно отримувати задоволення! Особливо це актуально для жінок. Розмістіть стимулятор як Вам зручно, надягніть трусики та готуйтеся отримувати насолоду без рук.
Компактне віброяйце підходить як для прелюдії, так і для ігор соло. Виготовлена секс-іграшка із силікону, обладнана 12 режимами безшумної вібрації. Має акумулятор, що перезаряджається (USB-шнур у комплекті).
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Фіолетовий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 6,5 см |
| Діаметр | 2,2 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Ротація | Немає |
| Зворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Живлення | акумулятор (зарядка від USB) |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 65 см |
| Діаметр | 22 см |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вібро яйце стимулює | Pretty Love " Joyce " |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Тип елементів живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 384 ₴











