
Універсальний вібростимулятор для ероганих зон Pretty Love "Randolph"
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: BI-014612-1
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний вібростимулятор для ероганих зон Pretty Love "Randolph"
Вібростимулятор PrettyLove Randolph — універсальний аксесуар для пестощів жіночих ероганих зон.
Іграшка прекрасно підходить для вагінальних фрикцій, масажу клітора, промежини, сосків і статевих губок.
За бажання вібратор можна застосовувати й для анального проникнення.
Девайс має пряме дуло та закруглену головку. Усередині встановлений якісний вібромеханізм з 12 режимами роботи.
Водонепроникний.
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Рожевий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 16,7 см |
| Діаметр | 2,7 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Ротація | Немає |
| Зворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Живлення | 2 батарейки ААА |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 167 см |
| Діаметр | 27 см |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Універсальний вібростимулятор для ероганих зон | Pretty Love "Randolph" |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Тип елементів живлення | AAA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Тип фаллоімітатора | Гладкі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






