
Презерватив чорний із ароматом шоколаду Love Match - Arromatizato, 1 шт.
21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8256J-chocolate
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презерватив чорний із ароматом шоколаду Love Match - Arromatizato, 1 шт.
Ароматизовані презервативи Love Match Arromatizato допоможуть вам відкрити для себе новий смак любові.
Ароматизовані Love Matches стануть чудовими союзниками для орального сексу.
Смак шоколаду обіструє ваші почуття, зробивши вашу любовну пригоду особливою й неповторною.
Оптимальний розмір накопичувача та самого презерватива роблять його універсальним для всіх користувачів.
Презервативи Love Match виготовлені з натурального латексу, прозорі, високої еластичності та міцності, гарантують максимальну безпеку під час використання.
Італійська класика в стилі ретро: презерватив чорного кольору з ароматом шоколаду.
Задоволення для всіх органів чуттів.
Цена указана за 1 презерватив.
Характеристики
| Назва | Кольорові ароматизовані презервативи Love Match — Arromatizato, No1 chocolate |
|---|---|
| Артикул | 8256J-chocolate |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 19,3 см |
| Ширина | 5,35 см |
| Товщина | 0,07 мм |
| Структура | Гладкі |
| Аромат | Шоколад |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | Love Match |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Love Match |
| Країна виробник | Італія |
| Смак | Шоколад |
| Довжина | 193 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.07 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 53.5 мм |
| Презервативи ароматизовані (ШОКОЛАД) | Love Match - Arromatizato, 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴


