
Презерватив червоний з ароматом ПОЛУНИЦЯ Love Match - Arromatizato 1 шт.
21 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8256J-strawberry
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Презерватив червоний з ароматом ПОЛУНИЦЯ Love Match - Arromatizato 1 шт.
Цена указана за 1 презерватив.
Ароматизовані презервативи Love Match Arromatizato допоможуть вам відкрити для себе новий смак любові.
Ароматизовані Love Matches стануть чудовими союзниками для орального сексу.
Смак полуниці обстригає ваші почуття, зробивши вашу любовну пригоду особливою й неповторною.
Оптимальний розмір накопичувача та самого презерватива роблять його універсальним для всіх користувачів.
Презервативи Love Match виготовлені з натурального латексу, прозорі, високої еластичності та міцності, гарантують максимальну безпеку під час використання.
Італійська класика в стилі ретро: презерватив червоного кольору з ароматом полуниці.
Задоволення для всіх органів чуттів.
Характеристики
| Назва | Кольорові ароматизовані презервативи Love Match — Arromatizato, No1 strawberry |
|---|---|
| Артикул | 8256J-strawberry |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Латекс |
| Довжина: | 19,3 см |
| Ширина | 5,35 см |
| Товщина | 0,07 мм |
| Структура | Гладкі |
| Аромат | Полуниця |
| Смак | Без смаку |
| Бренд | Love Match |
| Країна виробник | Італія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Love Match |
| Країна виробник | Італія |
| Смак | Полуниця |
| Довжина | 193 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Змазка | Рясна |
| Текстура | Гладкі |
| Товщина | 0.07 мм |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 53.5 мм |
| Презервативи ароматизовані КЛУБНИКА | Love Match - Arromatizato, 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 ₴


