
Спрей для догляду та чищення інтимних іграшок LoveStim "Toy Cleaner" 100 ml
299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 73100034
Спрей для догляду та чищення інтимних іграшок LoveStim "Toy Cleaner" 100 ml
Toy Cleaner від LoveStim - це сучасний антибактеріальний продукт, що використовується для чищення та догляду за інтимними пристроями.
Абсолютно безпечно.
Це дуже ефективно, досить невеликої кількості, щоб забезпечити гігієнічну чистоту.Має приємний запах, який усуває запах гуми та силікону.
Переваги LoveStim Toy Cleaner
Має високий вміст антибактеріальних компонентів
Прекрасно усуває неприємні запахи гуми чи силікону
УНІВЕРСАЛЬНО підходить для всіх типів гаджетів. Використовується для вібраторів, мастурбаторів та анальних іграшок
Очищує та доглядає гаджети з будь-яких матеріалів: від гуми, силікону, латексу до металу або скла.
Ця рідина має приємний запах, що залишається на гаджетах
Професійно оновлює та обслуговує обладнання, завдяки якому наші іграшки любитимуть нас довше.
Характеристики
| Название | Спрей для очистки интимных товаров LoveStim " Toy Cleaner " ( 100 ml ) |
|---|---|
| Основа | Водная основа |
| Обьем | 100 ml |
| Аромат | Парфюмерная отдушка |
| Назначение | Очиститель секс игрушек |
| Бренд | LoveStim |
| Страна производитель | Польша |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Основні | |
| Спрей для догляду за інтимними товарами | LoveStim " Toy Cleaner " 100 ml |
- Ціна: 299 ₴

