Топ продаж

Вагінальний гель-лубрикант EROS "Aqua" bottle ( 250 ml ), Німеччина
617 ₴
- Готово до відправки
- Код: 613355
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вагінальний гель-лубрикант EROS "Aqua" bottle ( 250 ml ), Німеччина
Якісний лубрикант покращеної формули, яка сприяє зволоженню інтимних зон та відмінному ковзанню, роблячи секс безпечнішим. Прекрасно підходить для використання з виробами та презервативами з латексу.
Пройшов дерматологічний контроль.
Характеристики
| Название | Вагинальный гель-лубрикант EROS "Aqua" bottle ( 250 ml ) |
|---|---|
| Пол | Для двоих |
| Основа | Водная основа |
| Обьем | 250 ml |
| Аромат | Без аромата |
| Назначение | Для вагинального секса |
| Бренд | Eros |
| Страна производитель | Германия |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eros |
| Країна виробник | Німеччина |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Додатковий ефект | Збільшення чутливості, Зволоження |
| Призначення | Для вагінального сексу |
| Об`єм | 250 мл |
| Основа | Водна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вагінальний гель-лубрикант | EROS "Aqua" bottle ( 250 ml ), Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴

