Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 31 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Помпа вакуумна для збільшення грудей та їх об'єму»
Помпа вакуумна для збільшення грудей та її об'єму
Вакуумна помпа – це чудова інтим-іграшка, яка стане вдалим вирішенням проблеми, що склалася. Завдяки їй дівчина може збільшити розмір та пружність грудей, а при регулярному використанні зафіксувати цей ефект.
Інтим-іграшка є колбою та механізмом для нагнітання та спуску повітря з вібрацією. Зручна вакуумна помпа для грудей дозволить своїй володарці відчувати себе розкутою та ще більш бажаною в очах коханого.
Характеристики:
колір – білий,
матеріал – силікон,
висота колби – 6 см,
діаметр – 10,5 см
кількість режимів вібрації - 1
Характеристики
| Цвет | Белый |
|---|---|
| Пол | Женщины |
| Назначение | Для груди |
| Длина | 6 см |
| Диаметр | 10,5 см |
| Материал | Силикон |
| Вибростимуляция | Да |
| Количество режимов вибрации | 1 |
| Питание | 2 батарейки АА |
| Бренд | LYBAILE |
| Страна производитель | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 60 см |
| Діаметр | 105 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Помпа вакуумна для збільшення грудей | і її об'єму |
| Тип інтимної іграшки | Вакуумна помпа |
| Стать | Жіночий |
| Матеріал | Силікон |
| Функція вібрації | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 647 ₴







