
Помпа для стимуляції клітора та малих статевих губ "PASSIONATE LOVER"
1 566 ₴
- В наявності
- Код: BI-014096-2
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа для стимуляції клітора та малих статевих губ "PASSIONATE LOVER"

Помпа з автоматичним відкачуванням повітря для жінок. Клітор і статеві губи стають чутливішими завдяки швидкому приливу крові, що несмачно забезпечить Вам яскравий оргазм.
Помпа спеціальної анатомічної форми в комплекті з міні вібромасажером для яскравіших відчуттів.
Кількість режимів вібрації — 1
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Білий |
|---|---|
| Стать | Жінки |
| Призначення | Для статевих губ і клітора |
| Довжина: | 4,9 см |
| Діаметр | 10,4 см |
| Матеріал | Силікон |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 1 |
| Живлення | 3 батарейки АА |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 104 см |
| Діаметр | 49 см |
| Стать | Жіночий |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Білий |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Помпа для стимуляції клітора та малих статевих губ | "PASSIONATE LOVER" |
| Тип інтимної іграшки | Вакуумна помпа |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 1 |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴





