Ребристі з пухирцями

Презервативи з ребристою текстурою поверхні та рядком пухирців EXS Ribbed & Dotted 48 шт
1 132 ₴
- В наличии
- Код: 81240008086
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презервативи з ребристою текстурою поверхні та рядком пухирців EXS Ribbed & Dotted 48 шт
Презервативи з ребристою текстурою поверхні та рядими пухирців, що додасть більш яскравих відчуттів під час статевого акту. Мають класичну циліндричну форму з незначним розширенням в зоні головки. Оснащені накопичувальним резервуаром для сперми і спеціальним силіконовим лубрикантом.
В упаковці 48 шт.
Довжина: 190 мм.
Ширина: 56 мм.
Товщина: 0.072 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EXS |
| Страна производитель | Великобритания |
| Длина | 190 мм |
| Количество в упаковке | 48 шт |
| Материал | Латекс |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Ребристые, Пупырчатые |
| Толщина | 0.072 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 56 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 132 ₴



