Ультратонкі, 48 шт

Удосконалені ультратонкі та надзвичайно міцні презервативи EXS Nano Thin, 48 шт./уп, Великобританія
1 132 ₴
- В наличии
- Код: 81240008093
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Удосконалені ультратонкі та надзвичайно міцні презервативи EXS Nano Thin, 48 шт./уп, Великобританія
Удосконалені ультратонкі та надзвичайно міцні презервативи для більш надійної посадки та комфорту.
Абсолютно без запаху, завдяки чому ідеально підходять не лише для вагінального та анального статевого акту, а і для оральних пестощів.
Мають класичну циліндричну форму, оснащені накопичувальним резервуаром для сперми і спеціальним силіконовим лубрикантом.
В упаковці 48 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EXS |
| Страна производитель | Великобритания |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Длина | 190 мм |
| Количество в упаковке | 48 шт |
| Материал | Латекс |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Гладкие |
| Толщина | 0.045 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 53 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 132 ₴




