Супер-Мікс, 50 шт

Презервативи в кольорові з різними смаковими ароматами Vibratissimo XX ... L Fruit Color, D64 мм, 50 шт
1 235 ₴
- В наличии
- Код: 8115060358
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презервативи в кольорові з різними смаковими ароматами Vibratissimo XX ... L Fruit Color, D64 мм, 50 шт
Презервативи в колірних варіаціях з різними смаковими ароматами:
червоний з ароматом полуниці,
чорний з ароматом шоколаду,
жовтий - з ароматом Тутті-Фрутті,
блакитний з фруктово-ягідним ароматом.
Виготовлені з високоякісного натурального латексу. Мають гладкою поверхнею, силіконовою змазкою і накопичувальним резервуаром.
В упаковці 50 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Вкус | Разные вкусы |
| Длина | 200 мм |
| Количество в упаковке | 50 шт |
| Материал | Латекс |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Гладкие |
| Толщина | 0.02 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 64 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 235 ₴



