
Презервативи тонкі Muaisi 001 Premium RED з гіалуроновою кислотою 12 шт.
664 ₴
- Готово до відправки
- Код: S-82172

Ультратонкі презервативи подарують вам найяскравіші відчуття під час сексу від неймовірно тісного контакту.
Незрівнянні презервативи не мають запаху гуми, вдвічі більше змащені мастилом (з додатковим зволоженням у формі гіалуронової кислоти), на кінчику розташований накопичувач і легко розкочуються.
Паковання надійно зберігає цілісність презерватива та легко відкривається, не доставляючи незручностей у найвідповідальніший момент.
Гіалоуранова кислота в складі мастила глибоко живить і сприяє кращому ковзанню.
Супертонкі презервативи непомітні у використанні, забезпечують комфортну посадку без перемикання для абсолютного задоволення.
Електронне тестування гарантує надійний захист від контролю.
Кожен презерватив приміщень має персональний контейнер.
Характеристика:
Колір — прозорий
Форма — гладкі
Номінальна ширина — 52 ± 2 мм.
Нормальна довжина — 160 ± 10 мм.
У пачці 12 штук
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Текстура | Гладкі |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Рясна |
| Смак | Без смаку і запаху |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 0.01 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи тонкі Muaisi | 001 Premium RED з гіалуроновою кислотою 12 шт. |
- Ціна: 664 ₴

