Топ

Ребристые презервативы ONE Extreme Ribs, 1 шт.
36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ONE Extreme Ribs
+380 (63) 053-82-15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Ребристые презервативы ONE Extreme Ribs, 1 шт.
Презерватив One Extreme Ribs із яскравим рельєфом для більш чутливої стимуляції. Реберця розташовані по всій довжині презервативу.- реберця для посилення стимуляції;
– класична форма;
- силіконовий лубрикант преміум класу;
- Яскравий дизайн упаковки;
- Довжина: 190 мм;
- ширина: 53 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Смак | Без смаку і запаху |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Стать | Чоловіча |
| Змазка | Звичайна |
| Текстура | Ребристі |
| Товщина | 0.065 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Довжина: | 190.0 |
| Ребристі презервативи | ONE Extreme Ribs, 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴



