
Міні вібратор унісекс Satisfyer Candy Cane orange — для всіх ероганих зон
1 174 ₴
- Готово до відправки
- Код: S-T360137
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Міні вібратор унісекс Satisfyer Candy Cane orange — для всіх ероганих зон»
Міні вібратор унісекс Satisfyer Candy Cane orange — для всіх ероганих зон
Candy Cane — це невеликий вібратор розміром із палець і потужним двигуном.
Розроблений так, щоб його легко носити на руці, він ідеально підходить для ласки клітора, дула статевого члена або будь-якої ероганої зони, яку ви можете собі уявити! Candy Cane ідеально підходить для новачків, які хочуть отримати більше досвіду.
Candy Cane виготовлений із приємного для тіла силікону та полірованого пластику. Завдяки своїй універсальності він чудово підходить для різноманітної стимуляції всіх ероганих зон, навіть точки G.
12 різноманітних і потужних програм вібрації. Виготовлений із надм'якого, приємного для тіла медичного силікону Satisfyer Candy Cane тішить як новачків, так і досвідчених користувачів своїми універсальними можливостями: його ергономічна форма та 2 силових двигуни на гнучких тримачах роблять її ідеальним доповненням до ваших любовних ігор, поодинці або з партнером.
Satisfyer Candy Cane можна використовувати, наприклад, як вібратор для клітора, але рухомі ручки також можна використовувати для масажу точки G.
Його також можна використовувати, наприклад, для вибіркової стимуляції сосків, промежини або інших ергономічних зон.
Попри свій керований розмір, це справжня електростанція: замаскована під невинний вібратор для пальців, вона змусить вас обернути навколо пальця глибокі та потужні вібрації.
Вібратор для пальців водонепроникний (IPX7), тому його можна використовувати в душі або ванні, а також легко чистити.
На відміну від більшості інших вібраторів для пальців і продуктів початкового рівня, Satisfyer Candy Cane обладнаний вбудованими батареями, які можна заряджати за допомогою USB-кабелю, що додається.
Особливості:
- Універсальний вібратор для пальців
- Компактний розмір
- Гладка поверхня з приємного для тіла силікону
- 2 потужних керованих двигуни
- Ергономічний для індивідуальної стимулювати
- Потужний мотор
- Перезаряджуваний
- Магнітний USB-кабель для заряджання в комплекті
- Магнітне з'єднання для заряджання
- Легко очистить
- Водонепроникний IPX7
- Довжина 12,0 см
- Висота 3,8 см
- Ширина 3,5 см
Характеристики
| РРЦ (грн) | 1225 |
|---|---|
| Діаметр | 3 см |
| Країна походження | Германия |
| Вибро | З вібрацією |
| Тип батареї | Акумулятор |
| Довжина: | 11 см |
| Матеріал | Силікон |
| Бренд | Satisfyer |
| Колір | Жовтогарячий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Satisfyer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міні Вібратор унісекс Satisfyer | Candy Cane orange — для всіх ергономних зон |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Стать | Унісекс |
| Тип вібратора | Комбінований |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Водостійкість | Да |
| Тип елементів живлення | USB |
| Функція вібрації | Да |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 38 мм |
| Довжина: | 120.0 |
- Ціна: 1 174 ₴




