Презервативи DUREX 8 різних видів
Презервативи DUREX асорті набір №8 — це дуже стильна коробочка з 8 видами презервативів ТМ Durex.
Вона підійде як для подарунка, так і для особистого використання.
Презервативи Durex — одні з найтонших і високоякісних презервативів, розроблені спеціально для того, щоб посилити відчуття під час сексу та допомогти вам наблизитися до партнера. Завдяки особливій технології виробництва не мають неприємного запаху. Все передбачено для того, щоб ви могли розслабитися й насолоджуватися безпечним сном.
8 різновидів Durex в одній крутій коробці!
- Durex Extra Safe
- Durex Dual Extase
- Durex Intense
- Durex Realfeel
- Durex Invisible
- Durex Elite
- Durex Pleasuremax
- Durex Classic
| Презервативи | |
|---|---|
| Особливість | мікс |
| Клас | преміум |
| Бренд | Durex |
| Текстура | мікс |
| Товщина | мікс |
| Смазка | мікс |
| Форма | мікс |
| Розмір | мікс |
| Колір | прозорий |
| Захід | без запаху |
| Виробник | Reckitt Benkiser Healthcare(UK) ltd |
| Країна виробництва | Таїланд |
| Шт у пачці | 8 |
| Шт в упаковці | 8 |
| Розмір, мм | мікс |
| Довжина, мм | мікс |
| Ширина, мм | мікс |
| Товщина, мм | мікс |
| Термін придатності | більш ніж рік |
| Країна бренда | Великобританія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Durex |
| Країна виробник | Великобританія |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Колір | Прозорий |
| Змазка | Звичайна |
| Стать | Чоловіча |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина | 0.06 мм |
| Світіння в темряві | Ні |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Презервативи DUREX мікс 8 шт./паковання | вибери для себе найкращі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



