
Презерватив з зігріваючим лубрикантом EXS Warming 1 шт.
37 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: EXS Warming
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презерватив з зігріваючим лубрикантом EXS Warming 1 шт.
Презервативи EXS Warming виготовлені з міцного шовковистого латексу, змащеного спеціальним зігріваючим лубрикантом, який підсилює відчуття обох партнерів. Британський інститут стандартів (BSI) перевірив їх на відповідність європейським стандартам. Всі продукти EXS не тестуються на тваринах і підходять для веганів.
Розміри презерватива:
Довжина: 194 мм.
Ширина: 54 мм.
Товщина: 0.065 мм.
Ціна вказана за 1 презерватив. Усі ціни на сайті актуальні.
Конфіденційність гарантована.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EXS |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Текстура | Гладкие |
| Материал | Латекс |
| Цвет | Прозрачный |
| Смазка | Обычная |
| Пол | Мужской |
| Длина | 194 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Толщина | 0.065 мм |
| Свечение в темноте | Нет |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Презерватив EXS Warming | із зігріваючим лубрикантом 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 37 ₴





