Акция, 3*10 шт

Набор презервативов SKYN Original без латексные 3 уп по 10шт, премиум, Таиланд
1 441 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: SKYN Original 3*10
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Набор презервативов SKYN Original без латексные 3 уп по 10шт, премиум, Таиланд
Акционный набор: 30 шт, 1 презерватив - 38 грн.!!!!
Особливості презервативів Original бренда Skyn:
- в упаковці 10 ультратонких презервативів, ідентичних вироби;
- доповнені резервуаром для еякуляту і синтетичною змазкою;
- хороший варіант для людей з латексної несумісністю;
- вирізняються міцністю, пружністю і еластичністю;
- мінімізують ризик передчасної вагітності і передачі статевих інфекцій;
- не викликають дискомфорту під час експлуатації;
- добре адаптуються до рельєфу чоловічого тіла;
- без неприємного запаху.
Характеристики
Презервативы SKYN Original безлатексные №10
| Особенность | безлатексные |
| Класс | премиум |
| Бренд | Skyn |
| Текстура | гладкая |
| Толщина | обычные |
| Смазка | нейтральная |
| Форма | классическая |
| Размер | обычный |
| Цвет | прозрачный |
| Запах | без запаха |
| Производитель | Suretex limited |
| Страна производства | Таиланд |
| Шт в пачке | 10 |
| Шт в наборе | 30 |
| Размер, мм | (180мм, 53мм, 0.06мм) |
| Длина, мм | 180 |
| Ширина, мм | 53 |
| Толщина, мм | 0.06 |
| Срок годности | больше года |
| Страна бренда | Таиланд |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skyn |
| Страна производитель | Таиланд |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Длина | 180 мм |
| Количество в упаковке | 30 шт |
| Материал | Полиизопрен |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Гладкие |
| Толщина | 0.06 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 53 мм |
| Набор презервативов SKYN Original без латексные | 3 уп по 10шт, премиум, Таиланд |
Информация для заказа
- Цена: 1 441 ₴/комплект


