Безлатексные

Презервативы безлатексные точечные SKYN Intense Feel 3 шт/уп, Таиланд
200 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Код: 27-087431
+380 (63) 053-82-15
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Презервативы безлатексные точечные SKYN Intense Feel 3 шт/уп, Таиланд
Безлатексні презервативи Skyn Intense Feel з крапками і ребрами
Хочете відчути максимум тактильних відчуттів, але водночас турбуєтеся про своє здоров'я? Бренд Skyn робить все можливе, щоб знайти ідеальний баланс між захистом і справжнім дотиком. Презервативи Intense Feel виготовлені з високотехнологічних матеріалів. Має найтоншу структуру, таким чином, Ви зможете насолоджуватися кожною секундою інтимної близькості і повністю забути про можливі перешкоди.
Особливості Skyn Intense Feel:
- Презервативи допоможуть Вам уникнути алергічної реакції на латекс, бо зроблені з поліізопрену;
- Відсутній запаху латексу;
- Номінальна ширина 53 мм;
- Випробувано з високим навантаженням, щоб уникнути пошкоджень;
| Особенность | безлатексные; рельефные |
| Класс | премиум |
| Бренд | Skyn |
| Текстура | точки |
| Толщина | обычные |
| Смазка | нейтральная |
| Форма | классическая |
| Размер | обычный |
| Цвет | прозрачный |
| Запах | без запаха |
| Производитель | Suretex limited |
| Страна производства | Таиланд |
| Шт в пачке | 3 |
| Шт в упаковке | 3 |
| Размер, мм | (180мм, 53мм, 0.06мм) |
| Длина, мм | 180 |
| Ширина, мм | 53 |
| Толщина, мм | 0.06 |
| Срок годности | больше года |
| Страна бренда | Таиланд |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skyn |
| Страна производитель | Таиланд |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Длина | 180 мм |
| Количество в упаковке | 3 шт |
| Материал | Полиизопрен |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Ребристые, Пупырчатые |
| Толщина | 0.06 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 53 мм |
| Презервативы безлатексные точечные | SKYN Intense Feel 3 шт/уп, Таиланд |
Информация для заказа
- Цена: 200 ₴/упаковка

