
Безлатексні презервативи XXL SKYN Large (King Size), 3 шт/уп, Таіланд
200 ₴/упаковка
- Готово к отправке
- Код: 27-087226
Безлатексні презервативи XXL SKYN Large (King Size), 3 шт/уп, Таіланд

Презервативи SKYN King Size – тонкі, безлатексні та міцні презервативи, створені з поліізопрену. Характеристики: Довжина: 190 мм Діаметр: 56 мм Товщина: 0,053 мм (53 мікрони) Натуральне почуття та комфорт під час статевого акту Не містять запаху та смаку Безпечні для використання не викликають алергічних реакцій та не передають інфекції. Презервативи SKYN King Size відрізняються від інших презервативів лінійки SKYN розміром – вони більші за довжиною та діаметром, що забезпечує максимальний комфорт для чоловіків будь-якого розміру статевого члена. Завдяки використанню матеріалу поліізопрену вони забезпечують більш тонке відчуття, ніж традиційні презервативи латексні, при цьому зберігаючи високу міцність і захист.
Характеристики
Презервативы SKYN Large большие безлатексные 3 шт (PL)
| Особенность | безлатексные; увеличенного размера |
| Класс | премиум |
| Бренд | Skyn |
| Текстура | гладкая |
| Толщина | обычные |
| Смазка | нейтральная |
| Форма | классическая |
| Размер | увеличенный |
| Цвет | прозрачный |
| Запах | без запаха |
| Производитель | Suretex limited |
| Страна производства | Таиланд |
| Шт в пачке | 3 |
| Шт в упаковке | 3 |
| Размер, мм | (180мм, 56мм, 0.06мм) |
| Длина, мм | 180 |
| Ширина, мм | 56 |
| Толщина, мм | 0.06 |
| Срок годности | больше года |
| Страна бренда | Таиланд |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Skyn |
| Страна производитель | Таиланд |
| Вкус | Без вкуса и запаха |
| Длина | 180 мм |
| Количество в упаковке | 3 шт |
| Материал | Полиизопрен |
| Пол | Мужской |
| Рисунки и надписи | Без рисунков и надписей |
| Свечение в темноте | Нет |
| Смазка | Обычная |
| Текстура | Гладкие |
| Толщина | 0.06 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Ширина | 56 мм |
| Безлатексні презервативи XXL SKYN Large | (King Size), 3 шт/уп, Таіланд |
| Пользовательские характеристики | |
| Безлатексні презервативи великого розміру | SKYN Large (King Size), 3 шт/уп, Таіланд |
- Цена: 200 ₴/упаковка


