Рельєфне Віброяйцо PrettyLove " Franklin " Водостійке
Віброяйце з рельєфним дизайном PrettyLove Franklin, виготовлене із силікону, приємного для тіла, з 12 різними функціями вібрації, ідеально підходить для окремих гострих відчуттів і гри в парі.
Передайте його своєму партнеру, і нехай він визначить, який з 12 параметрів вібрації ви отримаєте. Насолоджуйтеся стійкими швидкостями та стимулювальними рухами, поки ви не досягнете потужного оргазму!
Для підводних пригод, а також на суші — це вібрувальне яйце кохання також водонепроникне.
12 Функція вібрації
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Фіолетовий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 19,1 см |
| Діаметр | 3,6 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Ротація | Немає |
| Зворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Живлення | акумулятор (зарядка від USB) |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 191 см |
| Діаметр | 36 см |
| Матеріал | Силікон |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рельєфне віброяйце | PrettyLove " Franklin " Водостойкое |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вібро яйце |
| Функція вібрації | Да |
| Режим роботи | Вібрація |
| Кількість швидкостей вібрації | 12 |
| Водостійкість | Да |
| Тип елементів живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴










