+ ПОДАРУНОК!!!Подарунок

Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 31 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Водонепроникний вібратор і стимулятор клітора HARRY»
Водонепроникний вібратор і стимулятор клітора HARRY
Ніжна безшовна поверхня цієї моделі подарує максимально приємне проникнення й суперчутливу стимуляцію абсолютно всіх ергономних точок піхви.
Привабливий вібромасажер має невеликий, але досить гнучкий відросток для стимуляції, покритий ніжними пухирцями, що забезпечить подвійну насолоду в любовній забаві.
Вібратор вирізняється функцією водонепроникності, тому зможе дарувати насолоду навіть у процесі водних процедур.
Силіконовий вібромасажер має ніжну оксамитову поверхню і 30 рівнів вібрації, які подарують жінці на вершину солодкого блаженства.
Розміри — дивіться фото.
Характеристики
| Колір | Фіолетовий |
|---|---|
| Матеріал | Силікон |
| Довжина: | 19,2 см |
| Діаметр | 3,3 см |
| Вібростимуляція | Да |
| Кількість режимів вібрації | 30 |
| Ротація | Немає |
| Поворотно-поступальний рух | Немає |
| Вакуумна стимуляція | Немає |
| Режим лізання | Немає |
| Функція нагрівання | Немає |
| Електростимуляція | Немає |
| Дистанційне керування | Немає |
| Живлення | акумулятор (заряджання від USB) |
| Бренд | LYBAILE |
| Країна виробник | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lybaile |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 33 см |
| Довжина | 192 см |
| Матеріал | Силікон |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Стать | Жіночий |
| Функція вібрації | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водонепроникний Вібратор | і стимулятор клітора HARRY |
| Режим роботи | Вібрація |
| Тип інтимної іграшки | Вибратор |
| Кількість швидкостей вібрації | 30 |
| Тип фаллоімітатора | З додатковою стимуляцією |
| Тип елементів живлення | USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 622 ₴











